www.buddy.cz

News About Us Puppies Junior handling Kennel and friends Guestbook Contact

13.8.2005 4. ročník rychlostního plavání v Dolním Cetnu

13. August 2005

V sobotu 13. srpna 2005 jsme se zúčastnili IV. ročníku soutěže v rychlostním plavání retrievrů v Dolním Cetnu. Moc jsme se těšili. Počasí nám vyšlo a bylo to opět super.

Letos se soutěžilo v těchto disciplínách (max. počet za disciplínu byly 4 body):

  1. Rychlostní plavání – Bára vlezla do vody a slídila po hladině, jako jestli tam není nějaký aportek. Až na důrazné napomenutí Karin se vydala plnou parou vpřed. Podle toho také dopadl náš čas, který byl 1:40 minut.
  2. Aport z vody – Bára aportoval dummýka, ale na břehu si ho položila, oklepala se, pak ho znova vzala do tlamičky a přinesla. Grrrrr – 2 body.
  3. Trakař – úkolem bylo převést psa v kolečku po určené trase. Pes nesměl vyskočit. Bára si sama naskočila a celou trasu krásně seděla. Byla moc pochválena a dostala 4 body s hvězdičkou :
  4. Kladina – úkolem bylo přejít po spadlém kmenu stromu – 4 body.
  5. Aport buřta – u pejsků oblíbená disciplína, aportovaným předmětem byl voňavý buřtík. Bára přiaportovala 1/2 buřta – 2 body.

Všichni zúčastnění obdrželi opět diplom. Ty úspěšnější i věcné ceny. Již dnes se těšíme na V. ročník rychlostního plavání.

Po skončení jsme si zajeli do Mladé Boleslavi na obídek a na procházku s pejsky. Všem zúčastněným děkujeme za krásně strávenou sobotu.

Přejít do sekce: NOVINKY, Rok 2005