www.buddy.cz

News About Us Puppies Junior handling Kennel and friends Guestbook Contact

30.6. - 7.7.2012 VIII. ročník výcvikového tábora Roudná

11. July 2012

A je to tady!!! Den po mé promoci nastal konečně den D. Odjezd realizačního týmu do vesničky Roudná, do kempu Orion, kde se konal již 8. ročník našeho výcvikového tábora. Letos poprvé jsme pořádali mimo OVVR i Klubové podzimní zkoušky pod záštitou RKCZ. Týden to byl krásný, počasí nám přálo až moc a já jsem šťastná, že vše klaplo. Příprava to byla opravdu náročná, tábora se zůčastnilo cca 50 cvičících pejsků, kteří byli rozděleni do osmi výcvikových skupin pod vedením mým, Karin Panochové, Míši Mazačové, Ivy Hřebíčkové, Libušky Štorkové, Zdeňky Lorencové, Františka Kuneše a Jiříka Sandtnera.

V průběhu týdne se mimo usilovného výcviku uskutečnily i táborové soutěže, táborová výstava, veterinární přednáška, OVVR a PZ nanečisto.

V pátek 6.7.2012 se už jelo na ostro. Oficiálních OVVR se zúčastnilo 15 pejsků. Výsledky najdete zde: http://www.re­triever-klub.cz/…/ovvr-roudna .Těchto zkoušek se zúčastnil i náš malý Winnoušek (I ´m Your Forever Brdské zlato). Společně jsme zkoušky zvládli ve II. ceně a to díky limitní známce 2 za aport z vody (moje chyba). Jinak Winnoušek pracoval moc hezky a ze všech ostatních disciplín měl nejvyšší známku 4. Zkoušek se zúčastnil i náš Argoušek (Adventure Aragorn Pure Soul) s paničkou Aničkou Ročovskou. Bohužel vypadli na poslední osudové disciplíně (aport z vody). Ale žádný učený z nebe nespadl a já věřím, že příští zkoušky vyhrají! <3 Držím moc palce Aničko!

V sobotu 7.7.2012 se konaly Klubové podzimní zkoušky, kterých se zůčastnilo 12 pejsků. Zkoušky jich dokončilo 10. Výsledky najdete zde: http://www.re­triever-klub.cz/…na-okr-tabor . Těchto vyšších zkoušek se zúčastnil Happy (Adventure Captain Pure Soul). S Martinkou si vedli skvěle, ale nezkrotný temperament Happyho je stálo penalizaci na markingu (Happy vyběhl pro bažanta před limitem) a při disciplíně vodění (natěšený Happy předbíhal u nohy). Jinak pracoval velmi hezky, získal pochvalu rozhodčích i místních myslivců. Je to opravdu velmi chuťový pes :-) Zkoušek se zúčastnila i Winnouškova sestřička I ´m Heart Brdské zlato „Bisulka“, která si vedla báječně. Celé zkoušky absolvovala v samých čtyřkách, až z poslední disciplíny „aport kachny z hluboké vody“ obdržela známku 3. Moc gratulujeme šikovné sestřičce a chovatelce Libušce Štorkové.

Co říct na závěr….. Jsem unavená, šťastná a spokojená! A nevím, komu dřív poděkovat, abych na někoho nezapoměla. Na přípravě tábora se podílelo velké množství lidí, mých přátel, bez kterých bych to nikdy nezvládla a Výcvikový tábor s OVVR a PZ by nebyl. A jak se zpívá v jedné písničce: „Ten dělá to a ten zas tohle a dohromady uděláme moc“. Bylo to intenzivních několik měsíců, kdy jsme si volali, e-mailovali, dohadovali, vybírali, domlouvali,…... Především děkuji všem zmíněným výcvikářům <3 <3 <3 Odvedli velký kus práce, zvládli nezvládnutelné! Děkuji sponzorům: Eukanuba Plaček s.r.o., Bracco s.r.o., Jaroslavu Buškovi, rodině Procházkovým, Veterinární klinice Hanzlík + Křeček, panu Pučálkovi – Canine Caviar a dalším, kteří přispěli.

Děkuji pánům Františkovu Kunešovi, Jiřímu Sandtnerovi – byli nejen výcvikáři, ale i rozhodčími. Díky chlapi!!! Dále rozhodčím Janě Uriánkové, Josefu Radinovi, Karlu Stejskalovi.

Děkuji za technickou a grafickou pomoc Anetce Novákové, Ditě Reilové a Radimovi, za veterinární péči a přednášku Libušce Štorkové,….

Děkuji mysliveckému sdružení Bor Klenovice Roudná za pronájem honitby a pomoc při zkouškách.

Děkuji majiteli kempu panu Stančekovi za trpělivost a vstříctnost.

Ale nechtěla jsem jmenovat, neb jsem určitě na někoho v té euforii zapoměla a to bych opravu moc nerada. Děkuji všem mí přátelé a nezbývá, než se těšit na 9. ročník. Ať žije Roudná 2013!!!

Přejít do sekce: NOVINKY, VÝCVIKOVÝ TÁBOR ROUDNÁ, Rok 2012