www.buddy.cz

News About Us Puppies Junior handling Kennel and friends Guestbook Contact

Rok 2013

Výsledky dalších zdravotních testů našich kluků: Happynky a Winnouška

Happy.jpgDorazil opožděný vánoční dárek – výsledek genetických testů na muskulární dystrofii (GRMD): „Winnie“ – I´m Your Forever Brdské zlato a „Happy“ – Adventure Captain Pure Soul, oba s negativním výsledkem!! Máme velkou radost, že máme tak zdravé a krásné kluky! ♥

Pokračování 30. December 2013

30.11.2013 KWP Swiebodzice (PL)

Pralinka4msce.jpgPralinka (Ocean Paradise Brdské zlato) se zúčastnila své první oficiální výstavy a jako úplně nejmladší účastník celé výstavy si vedla báječně. Ve třídě štěňátek získala ocenění VELMI NADĚJNÁ 1, BOB PUPPY (nejlepší štěně v rase).

Pokračování 30. November 2013

Poděkování od společnosti HELPPES pro PhDr. Barů

CTBar1.jpgNa stránkách společnosti Helppes bylo uveřejněno veřejné poděkování a uznání mojí PhDr. Barů. Moc mě to potěšilo a moc dojalo! Bylo nám s Barů ctí pracovat pod „žlutou značkou“. Děkujeme!

Pokračování 23. November 2013

2.- 3.11.2013 DOUBLE CACIB Praha - Prague Expo Dog

DuoCacib1.jpgNa této dvoudenní mezinárodní výstavě se vystavoval vnouček po Arwínce Big Pascal Pure Soul (Adventure Princess Pure Soul x Evidog Jeffrey). Poprvé ve třídě otevřené, v početné a silné konkurenci, získal v sobotu ocenění VÝBORNÁ 4 a druhý den VÝBORNÁ 1, CAC, RES. CACIB!

Pokračování 4. November 2013

19.10.2013 Canisterapeutické zkoušky u Pomocných tlapek o.p.s.

ct.jpgTuto sobotu jsme se vypravili do Třemošné u Plzně, kde obecně prospěšná společnost Pomocné tlapky ( http://www.ca­nisterapie.cz/cz/ ) pořádala canisterapeutické zkoušky. Naše Sissinka (Adventure Princes Pure Soul) jela po roce na přezkoušení a její syn Pašík (Big Pascal Pure Soul) a bráška Happy (Adventure Captain Pure Soul) se jeli pokusit tyto zkoušky absolvovat také.

Pokračování 21. October 2013

Previous Posts