www.buddy.cz

News About Us Puppies Junior handling Kennel and friends Guestbook Contact

Rok 2005

13.8.2005 4. ročník rychlostního plavání v Dolním Cetnu

V sobotu 13. srpna 2005 jsme se zúčastnili IV. ročníku soutěže v rychlostním plavání retrievrů v Dolním Cetnu. Moc jsme se těšili. Počasí nám vyšlo a bylo to opět super. Letos se soutěžilo v těchto disciplínách (max. počet za disciplínu byly 4 body): 1) Rychlostní plavání – Bára vlezla do vody a slídila po hladině, jako jestli tam není nějaký aportek. Až na důrazné napomenutí Karin se vydala plnou parou vpřed. Podle toho také dopadl náš čas, který byl 1:40 minut.

Pokračování 13. August 2005

Národní výstava psů v Mladé Boleslavi

Dne 23.července 2005 jsme se jeli podívat na Národní výstavu psů do Mladé Boleslavi. S napětím jsme sledovali naše kamarády a moc jsme jim fandili. Získali krásná výstavní ocenění. Panička mi na výstavě, kde bylo plno stánků s potřebami pro pejsky, koupila slíbený nový pelíšek a nové vodítko. Prý to mám ještě k narozeninám. Paničce se na výstavě moc líbilo, jen já byla trochu znuděná, protože tam bylo volné pobíhání psů zakázáno a tak jsem musela být na vodítku.

Pokračování 23. July 2005

Barči 3. narozeniny

0011.jpgDne 20.7.2005 jsem oslavila své 3. narozeniny. Jak ten čas letí. Panička mi připravila narozeninový dort speciálně pro pejsky. Piškotový korpus byl potřen taveným sýrem, na něm byla kolečka párku, proužky hermelínu, syrečky, ozdobeno granulkami a jako svíčky se tyčily na dortu 3 psí tyčinky. Panečku, to byla mňamka!! Taky jsem dala ochutnat mým dvěma kamarádkám, dalmatince Betty a pudlince Ketty, se kterýma chodíme skoro každý den na večerní venčení.

Pokračování 20. July 2005

18.-25. června 2005 I.výcvikový tábor Roudná 2005

Strávili jsme nádherný týden ve vesničce Roudné u Soběslavi. Sešla se nás tam skvělá parta lidí s retrívry, dvěma borderkami a jedním ridgebackem. Každé ráno v 9 hodin začínal výcvik, kde jsme cvičili poslušnost nebo vlečky a dohledávky zvěře, také aport z vody. Po obědě jsme si dali my i psi polední klid a odpoledne jsme zase dvě hodiny cvičili. Večer jsme šli na procházku a pak seděli venku před chatičkami či u ohně a vedli nekonečné řeči o psech…

Pokračování 25. June 2005

5.6.2005 Propagační výstava všech psů

V neděli 5.června 2005 jsme se zúčastnili propagační výstavy všech psů, která se konala v prostorách Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem. Jednalo se o výstavu, které se mohli zúčastnit všichni majitelé se svými čtyřnohými mazlíčky s PP, bez PP i kříženci. Odborná porota posuzovala psy bez rozdílu pohlaví a původu. Výstavy se celkem zúčastnilo 44 psů a byli rozděleni do 3 kategorií:

Pokračování 5. June 2005

Previous Posts