www.buddy.cz

News About Us Puppies Junior handling Kennel and friends Guestbook Contact

Rok 2004

13.11.2004 HELPPES - Canisterapeutické zkoušky

Přihlásila jsem Barušku na canisterapeutické zkoušky, které pořádalo sdružení Helppes v sobotu dne 13. listopadu 2004 v areálu psychiatrické léčebny v Praze v Bohnicích. Do Prahy jsme vyrazili už v pátek a navštívili jsme naší kamarádku Ivu, která bydlí na barrandovkém sídlišti. U ní jsme i přespali do druhého dne. V sobotu ráno jsem vstala velmi brzy, abych v klidu stihla vyvenčit Barušku a připravit si vše potřebné. A taky jsem samou nervozitou nemohla dospat.

Pokračování Add comment 13. November 2004

Zkoušky ZZO (zkouška základní ovladatelnosti)

Neděle 7. listopadu 2004 byl pro nás den „D“. Šla jsem s Bárou skládat zkoušky ZZO, na kterých mi moc záleželo, po tom fiasku, kdy jsme se pokoušely o ZOP (základní ovladatelnost psa). Po krátké ranní procházce jsme nasedly do auta a vyrazily směr cvičák. Sraz byl v 8:00 hodin. Lilo jako z konve a ze cvičáku se stala jedna velká louže. Nástup byl až v 9:15 a to už jsme byly s Bárou promoklé až na kůži. Manžel Petr mi přivezl suchou bundu a pro Báru osušku.

Pokračování 7. November 2004

18.9.2004 Super den v HELPPES

V sobotu dne 18.září 2004 jsme si udělali výlet do Prahy a jeli jsme se podívat na SUPERDEN v HELPPES, který byl opravdu super. Setkali jsme se tam s našimi kamarády a byli jsme při tom, když postiženým lidem předával tým HELPPES vycvičené asistenční psy. Bylo to moc dojemné, ukápla ne jedna slza. Dcera Kamilka si vyzkoušela, jaké to je být na invalidním vozíčku a Bára si vyzkoušela, jak jí bude slušet dečka „PES CANISTERAPEUT“, až bude mít jednou vlastní.

Pokračování 18. September 2004

Rychlostní plavání - Dolní Cetno

V neděli 15.srpna 2004 jsme se zúčastnili III. ročníku soutěže v rychlostním plavání retrievrů v Dolním Cetnu. Bylo to opět jedno z těch suprových setkání s kamarády. Soutěžilo se v těchto disciplínách (max. počet za disciplínu byly 4 body)…

Pokračování 15. August 2004

Výcvikový tábor v Albeři

Týden v Albeři u Jindřichova Hradce jsme pojali jako rodinnou dovolenou. V krásném prostředí jihočeských lesů a rybníků jsme strávili prima týden, mimo jiné i s naším kamarádem labradorským retrívrem Badym a jeho páníčky Karin a Ondrou. Cvičili jsme každý den dopoledne, od neděle do středy. Byla to příprava pro ty, kteří v pátek skládaly OVVR (ověření vrozených vlastností retrívrů), které jsou jednou z podmínek pro uchovnění.

Pokračování 10. July 2004

Previous Posts