www.buddy.cz

News About Us Puppies Junior handling Kennel and friends Guestbook Contact

VÝCVIKOVÝ TÁBOR ROUDNÁ

Výcvikový tábor Roudná 2015 se připravuje a máme své webové stránky :-)

Propozice a přihlášky na XI. ročník „Výcvikového tábora v Roudné“ byly rozeslány. Pobyt se uskuteční v termínu 4.7. – 11.7.2015. Tábor bude zakončen OVVR dne 11.7.2015.

Výcvikový tábor v Roudné má díky Moničce Procházkové i své webové stránky ZDE: http://www.vyc­vikovytabor.cz/ :-)

Pokračování 13. October 2014

27.6. - 6.7.2014 10. ročník výcvikového tábora Roudná

10. ročník je za námi. Co říct. Byl to skvělý i když náročný týden. Byl to týden plný krásných emocí a já jsem pyšná, jakou skvělou partu jsme tvořili. Máme táborovou vlajku, byly perníčky s názvem tábora, každý večer táborák a společné grilování, zajímavé přednášky (Dornova metoda, rehabilitace a fyzioterapie psů – Monička Procházková, nové zkušební řády – František Kuneš, genetická vyšetření a vliv genetických onemocněních – MVDr. Libuše Štorková), táborová výstava, táborové soutěže o titul Šikulka Roudná 2014,….. prostě jubilejní ročník byl opravdu výjmečný!

Pokračování 7. July 2014

Připravujeme IX. ročník Výcvikového tábora Roudná!

Přípravy na výcvikový tábor v Roudné jsou v plném proudu. Tábor se bude konat v termínu od 29.6.2013 – 6.7.2013 a bude zakončen zkouškami OVVR. V rámci tábora budete mít možnost složit též zkoušky sportovní kynologie. Moc se na všechny naše milé Roudňáky těšíme a doufáme, že se jim na táboře bude líbit. Tábor je již plně obsazen, přijíme přihlášky pouze náhradníků.

Pokračování 7. April 2013

30.6. - 7.7.2012 VIII. ročník výcvikového tábora Roudná

A je to tady!!! Den po mé promoci nastal konečně den D. Odjezd realizačního týmu do vesničky Roudná, do kempu Orion, kde se konal již 8. ročník našeho výcvikového tábora. Letos poprvé jsme pořádali mimo OVVR i Klubové podzimní zkoušky pod záštitou RKCZ. Týden to byl krásný, počasí nám přálo až moc a já jsem šťastná, že vše klaplo. Příprava to byla opravdu náročná, tábora se zůčastnilo cca 50 cvičících pejsků, kteří byli rozděleni do osmi výcvikových skupin pod vedením mým, Karin Panochové, Míši Mazačové, Ivy Hřebíčkové, Libušky Štorkové, Zdeňky Lorencové, Františka Kuneše a Jiříka Sandtnera.

Pokračování 11. July 2012

Proběhl VII. ročník výcvikového tábora Roudná

pohary.JPG Ve dnech 2.7.2011 – 9.7.2011 proběhl VII. ročník výcvikového tábora v Roudné u Soběslavi. Letošního ročníku se zúčastnilo 55 lidí a 43 psů. Výcviku se pak účastnilo 29 pejsků, kteří byli rozděleni do šesti výcvikových skupin pod vedením mým, Zdenky Lorencové, Líby Štorkové, Míši Mazačové, Františka Kuneše a Jiřího Sandtnera.

Pokračování 11. July 2011

Previous Posts